Zakończenie dotychczasowej działalności w formie kwartalnej

Drodzy Czytelnicy,

z dniem 1 stycznia 2022 roku kończymy wydawanie Kwartalnika Chemicznego: Prawo i Wiedza w formie kwartalnej. Dotyczy to zarówno prenumeraty elektronicznej, jak i drukowanej. Niebawem dostępna będzie możliwość zakupu wydań archiwalnych w wersji drukowanej oraz elektronicznej.

Zespół redakcyjny
Kwartalnik Chemiczny: Prawo i Wiedza

WSPÓŁPRACA

Redakcja „Kwartalnika Chemicznego Prawo i Wiedza” zaprasza do współpracy autorów, osoby specjalizujące się w obszarze tematyki czasopisma, a w szczególności:

 • specjalistów w obszarze legislacji, wdrażania, certyfikacji i dopuszczania do obrotu:
  - wyrobów medycznych, leków i suplementów diety,
  - produktów chemicznych, kosmetyków, biocydów, środków ochrony roślin,
 • ekspertów z zakresu:
  - ochrony środowiska, odpadów i odpadów opakowaniowych,
  - importu i eksportu substancji i mieszanin chemicznych oraz prawa celnego i transportu materiałów niebezpiecznych,
 • a także prawników i kancelarie prawne specjalizujące się w zagadnieniach związanych z ochrona środowiska, przemysłem, obrotem gospodarczym, prawem pracy, itp.

Nasze artykuły skierowane są przede wszystkim do przedsiębiorców oczekujących rzeczowych i jasnych informacji w w/w obszarach.

Zakres i warunki publikacji będą omawiane każdorazowo indywidualnie z zainteresowana osobą. 

Publikacja może zostać zaprezentowana na łamach Kwartalnika w postaci wywiadu, poradnika lub artykułu. Jesteśmy otwarci na różnorodne propozycje współpracy. Zainteresowanych prosimy o kontakt z redakcją, drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja Kwartalnika Chemicznego Prawo i Wiedza

Redakcja
ul. Żeligowskiego 32/34
90-643 Łódź, Polska
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.