Współpraca

Redakcja „Kwartalnika Chemicznego Prawo i Wiedza” zaprasza do współpracy autorów, osoby specjalizujące się w obszarze tematyki czasopisma, a w szczególności:

 • specjalistów w obszarze legislacji, wdrażania, certyfikacji i dopuszczania do obrotu:
  — wyrobów medycznych, leków i suplementów diety;
  — produktów chemicznych, kosmetyków, biocydów, środków ochrony roślin;
 • ekspertów z zakresu:
  — ochrony środowiska, odpadów i odpadów opakowaniowych;
  — importu i eksportu substancji i mieszanin chemicznych oraz prawa celnego i transportu materiałów niebezpiecznych;
 • prawników i kancelarie prawne, specjalizujące się w zagadnieniach, związanych z ochroną środowiska, przemysłem, obrotem gospodarczym, prawem pracy, itp.,
 • oraz inne.

Nasze artykuły skierowane są przede wszystkim do przedsiębiorców różnych branż oczekujących rzeczowych i jasnych informacji w ww. obszarach.

Publikacja może zostać zaprezentowana na łamach "Kwartalnika" w postaci wywiadu, poradnika lub artykułu. Jesteśmy otwarci na różnorodne propozycje współpracy.

Zapraszamy do współpracy!

Oceniamy i publikujemy tylko gotowe artykuły o w/w tematyce. Tekst powinien mieć do 12 tys. znaków ze spacjami oraz odpowiednią konstrukcję – dotyczyć konkretnego tematu, mieć tytuł, śródtytuły, podsumowanie, a także ewentualny tytuł naukowy i dane kontaktowe autora (numer telefonu, adres e-mail).

W przypadku innych zakresów tematycznych niezbędny jest uprzedni kontakt z redakcją w celu doprecyzowania tematu i objętości artykułu.

Redakcja zastrzega sobie prawo do skrótów oraz dodawania śródtytułów lub wyróżnień.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z redakcją drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja
ul. Żeligowskiego 32/34
90-643 Łódź, Polska
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.